kio_nfs - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Cannot find an NFS version that host '%1' supports
nn: Fann ikkje nokon NFS-versjon som verten «%1» støttar

en: The NFS protocol requires a server host name.
nn: NFS-protokollen krev eit tenarnamn/vertsnamn.

en: Failed to initialise protocol
nn: Klarte ikkje klargjera protokoll

en: RPC error %1, %2
nn: RPC-feil %1, %2

en: Filename too long
nn: For langt filnamn

en: Disk quota exceeded
nn: Diskkvote fylt

en: NFS error %1, %2
nn: NFS-feil %1, %2

en: Unknown target
nn: Ukjent mål
