kio_man - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Devices
oc: Periferics

en: Games
oc: Jòcs

en: Miscellaneous
oc: Divèrs

en: System Administration
oc: Administracion sistèma

en: New
oc: Novèl
