kio_man - en to pa translation catalogue (22 entries)

en: Manual Page Viewer Error
pa: ਮੈਨੂਅਲ ਸਫ਼ਾ ਦਰਸ਼ਕ ਗਲਤੀ

en: Multiple Manual Pages
pa: ਕਈ ਮੈਨੂਅਲ ਸਫ਼ੇ

en: Header Files
pa: ਹੈੱਡਰ ਫਾਇਲਾਂ

en: Header Files (POSIX)
pa: ਹੈੱਡਰ ਫਾਇਲਾਂ (POSIX)

en: User Commands
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਕਮਾਂਡਾਂ

en: User Commands (POSIX)
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਕਮਾਂਡਾਂ (POSIX)

en: System Calls
pa: ਸਿਸਟਮ ਕਾਲਾਂ

en: Perl Modules
pa: ਪਰਲ ਮੋਡੀਊਲ

en: Network Functions
pa: ਨੈੱਟਵਰਕ ਫੰਕਸ਼ਨ

en: Devices
pa: ਡਿਵਾਈਸ

en: File Formats
pa: ਫਾਇਲ ਫਾਰਮੈਟ

en: Games
pa: ਖੇਡਾਂ

en: Miscellaneous
pa: ਫੁਟਕਲ

en: System Administration
pa: ਸਿਸਟਮ ਪਰਸ਼ਾਸ਼ਨ

en: Kernel
pa: ਕਰਨਲ

en: Local Documentation
pa: ਲੋਕਲ ਡੌਕੂਮੈਂਟੇਸ਼ਨ

en: New
pa: ਨਵਾਂ

en: Main Manual Page Index
pa: ਮੁੱਖ ਮੇਨੂਅਲ ਸਫ਼ਾ ਇੰਡੈਕਸ

en: Section %1
pa: ਸ਼ੈਕਸ਼ਨ %1

en: Index for section %1: %2
pa: ਸ਼ੈਕਸ਼ਨ %1 ਲਈ ਇੰਡੈਕਸ: %2

en: Manual Page Index
pa: ਮੇਨੂਅਲ ਸਫ਼ਾ ਇੰਡੈਕਸ

en: Generating Index
pa: ਇੰਡੈਕਸ ਤਿਆਰ ਕੀਤਾ ਜਾ ਰਿਹਾ ਹੈ
