kio_fish - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Connecting...
pa: ...ਕਨੈਕਟ ਕੀਤਾ ਜਾ ਰਿਹਾ ਹੈ

en: Initiating protocol...
pa: ਪਰੋਟੋਕਾਲ ਸ਼ੁਰੂ ਕੀਤਾ ਜਾਦਾ ਹੈ...

en: Local Login
pa: ਲੋਕਲ ਲਾਗਇਨ

en: SSH Authentication
pa: SSH ਪਰਮਾਣਕਿਤਾ

[ctx: @action:button]
en: Yes
pa: ਹਾਂ

[ctx: @action:button]
en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Disconnected.
pa: ਕਨੈਕਸ਼ਨ ਬੰਦ ਹੈ।
