kio-extras - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Unhandled AFC error code '%1'
pl: Nieobsługiwany kod błędu AFC '%1'

en: Unhandled housearrest error code '%1'
pl: Nieobsługiwany kod błędu housearrest '%1'

en: Unhandled instproxy error code '%1'
pl: Nieobsługiwany kod błędu instproxy '%1'

en: The device is locked. Please enter the passcode on the device and try again.
pl: Urządzenie jest zablokowane. Wpisz hasło na urządzeniu i spróbuj ponownie.

en: You have denied this computer access to the device.
pl: Odmówiłeś temu komputerowi dostępu do urządzenia.

en: You need to allow this computer to access the device. Please accept the prompt on the device and try again.
pl: Musisz zezwolić komputerowi na dostęp do tego urządzenia. Potwierdź prośbę na urządzeniu i spróbuj ponownie.

en: Cannot access the device. Make sure it is unlocked and allows this computer to access it.
pl: Nie można uzyskać dostępu do urządzenia. Upewnij się, że jest odblokowane i zezwala na dostęp temu komputerowi.

en: Unhandled lockdownd code '%1'
pl: Nieobsługiwany kod lockdownd '%1'

en: Unhandled sbservices code '%1'
pl: Nieobsługiwany kod sbservices '%1'

en: Apple Devices
pl: Urządzenia Apple

[ctx: Link to folder with files stored inside apps]
en: Apps
pl: Programy

[ctx: Placeholder is device name]
en: %1 (Apps)
pl: %1 (Programy)

en: Cannot read without opening file first
pl: Nie można odczytywać bez uprzedniego otwarcia pliku

en: Cannot seek without opening file first
pl: Nie można szukać bez uprzedniego otwarcia pliku

en: Cannot write without opening file first
pl: Nie można zapisywać bez uprzedniego otwarcia pliku

en: Cannot rename between devices.
pl: Nie można przemianowywać pomiędzy urządzeniami.
