kio_bookmarks - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Root
pl: Katalog główny

en: Places
pl: Miejsca

en: Could not find bookmarks config
pl: Nie można znaleźć ustawień zakładek

en: Could not find bookmarks editor
pl: Nie można znaleźć edytora zakładek

en: Wrong request: %1
pl: Złe zapytanie: %1

en: There are no bookmarks to display yet.
pl: Nie ma żadnych zakładek do wyświetlenia.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
pl: Nie znaleziono pliku CSS kio_bookmarks. Efekt będzie wyglądał nienajlepiej.
    Sprawdź swoją instalację.

en: My Bookmarks
pl: Moje zakładki
