kio_fish - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Connecting...
pl: Łączenie...

en: Initiating protocol...
pl: Inicjowanie protokołu...

en: Local Login
pl: Logowanie lokalne

en: SSH Authentication
pl: Uwierzytelnienie SSH

[ctx: @action:button]
en: Yes
pl: Tak

[ctx: @action:button]
en: No
pl: Nie

en: Disconnected.
pl: Rozłączony.
