kio_man - en to pl translation catalogue (30 entries)

[ctx: @info]
en: No man page matching <resource>%1</resource> could be found.<nl/><nl/>Check that you have not mistyped the name of the page, and note that man page names are case sensitive.<nl/><nl/>If the name is correct, then you may need to extend the search path for man pages, either using the <envar>MANPATH</envar> environment variable or a configuration file in the <filename>/etc</filename> directory.
pl: Nie znaleziono strony podręcznika dla <resource>%1</resource>. <nl/><nl/>Proszę sprawdzić, czy nazwa poszukiwanej strony została wpisana poprawnie.
    Wielkość liter też ma znaczenie.<nl/><nl/>Jeśli wszystko wygląda poprawnie, być może trzeba rozszerzyć listę przeszukiwanych ścieżek: albo ustawiając zmienną środowiskową <envar>MANPATH</envar>, albo edytując odpowiedni plik w katalogu <filename>/etc</filename>.

[ctx: @info]
en: The specified man page references another page <filename>%1</filename>,<nl/>but the referenced page <filename>%2</filename> could not be found.
pl: Dana strona podręcznika odwołuje się do innej strony <filename>%1</filename>,<nl/>lecz nie można znaleźć tej strony <filename>%2</filename>.

[ctx: @info]
en: The man page <filename>%1</filename> could not be read.
pl: Nie można odczytać strony podręcznika <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: The man page <filename>%1</filename> could not be converted.
pl: Nie można przekształcić strony podręcznika <filename>%1</filename>.

en: Manual Page Viewer Error
pl: Błąd przeglądarki stron podręcznika

en: There is more than one matching man page:
pl: Pasuje kilka stron podręcznika:

en: Multiple Manual Pages
pl: Wiele stron podręcznika

en: Note: if you read a man page in your language, be aware it can contain some mistakes or be obsolete. In case of doubt, you should have a look at the English version.
pl: Uwaga: strona podręcznika napisana w Twoim języku może być nieaktualna lub zawierać błędy. W razie wątpliwości dobrze jest sprawdzić wersję angielską.

en: Header Files
pl: Pliki nagłówkowe

en: Header Files (POSIX)
pl: Pliki nagłówkowe (POSIX)

en: User Commands
pl: Polecenia użytkownika

en: User Commands (POSIX)
pl: Polecenia użytkownika (POSIX)

en: System Calls
pl: Wywołania systemowe

en: Subroutines
pl: Podprogramy

en: Perl Modules
pl: Moduły Perla

en: Network Functions
pl: Funkcje sieciowe

en: Devices
pl: Urządzenia

en: File Formats
pl: Formaty plików

en: Games
pl: Gry

en: Miscellaneous
pl: Inne

en: System Administration
pl: Administracja systemu

en: Kernel
pl: Jądro

en: Local Documentation
pl: Dokumentacja lokalna

en: New
pl: Nowy

en: Main Manual Page Index
pl: Strona spisu treści głównego podręcznika

en: Section %1
pl: Rozdział %1

en: Index for section %1: %2
pl: Spis treści rozdziału %1: %2

en: Manual Page Index
pl: Strona spis treści podręcznika

en: Generating Index
pl: Tworzenie spisu treści

[ctx: @info]
en: Could not find the <command>%1</command> program on your system. Please install it if necessary, and ensure that it can be found using the environment variable <envar>PATH</envar>.
pl: Nie można znaleźć programu <command>%1</command>. Wgraj lub popraw ustawienia ścieżki, ustawiając zmienną <envar>PATH</envar> przed uruchomieniem KDE.
