kio_nfs - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Cannot find an NFS version that host '%1' supports
pl: Nie można znaleźć wersji NFS, którą obsługuje gospodarz '%1'

en: The NFS protocol requires a server host name.
pl: Protokół NFS wymaga nazwy gospodarza serwera.

en: Failed to initialise protocol
pl: Nie udało się rozpocząć protokołu

en: RPC error %1, %2
pl: Błąd RPC %1, %2

en: Filename too long
pl: Za długa nazwa pliku

en: Disk quota exceeded
pl: Przekroczone dostępne miejsce na dysku

en: NFS error %1, %2
pl: Błąd NFS %1, %2

en: Unknown target
pl: Nieznany cel
