kio_fish - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Connecting...
pt: A ligar...

en: Initiating protocol...
pt: A inicializar o protocolo...

en: Local Login
pt: Ligação Local

en: SSH Authentication
pt: Autenticação de SSH

[ctx: @action:button]
en: Yes
pt: Sim

[ctx: @action:button]
en: No
pt: Não

en: Disconnected.
pt: Desligado.
