kio_nfs - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Cannot find an NFS version that host '%1' supports
ro: Nu se poate găsi o versiune NFS susținută de gazda „%1”

en: The NFS protocol requires a server host name.
ro: Protocolul NFS necesită o denumire de gazdă pentru server.

en: Failed to initialise protocol
ro: Inițializarea protocolului a eșuat

en: RPC error %1, %2
ro: Eroare RPC %1, %2

en: Filename too long
ro: Denumire fișier prea lungă

en: Disk quota exceeded
ro: Cotă de disc depășită

en: NFS error %1, %2
ro: Eroare NFS %1, %2

en: Unknown target
ro: Țintă necunoscută
