kio-extras - en to sa translation catalogue (6 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget File | Forget Files
sa[0]: सञ्चिकां विस्मरतु
sa[1]: सञ्चिकाः विस्मरन्तु

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget Location | Forget Locations
sa[0]: स्थानं विस्मरतु
sa[1]: स्थानानि विस्मरन्तु

[ctx: @info:whatsthis]
en: Remove the selected file(s) or location(s) from the recently used list in Dolphin and in Plasma's menus. This does not remove or move the resource(s).
sa: Dolphin इत्यस्मिन् Plasma इत्यस्य मेनूषु च सद्यः प्रयुक्तसूचिकातः चयनितसञ्चिका(सञ्चिकाः) अथवा स्थान(स्थानानि) निष्कासयन्तु । एतेन संसाधनं (सम्पदां) न निष्कासितम्, न चाल्यते वा ।

en: Recent Documents
sa: अद्यतन दस्तावेज

en: Recent Files
sa: अद्यतनसञ्चिकाः

en: Recent Locations
sa: अद्यतनस्थानानि
