kio_man - en to se translation catalogue (13 entries)

en: User Commands
se: Geavaheaddjigohččumat

en: System Calls
se: Vuogádatgohččumat

en: Subroutines
se: Vuollerutinat

en: Perl Modules
se: Perl-moduvllat

en: Network Functions
se: Fierbmedoaimmat

en: Devices
se: Ovttadagat

en: File Formats
se: Fiilaformahtat

en: Games
se: Spealut

en: System Administration
se: Vuogádathálddašeapmi

en: Kernel
se: Čoahkku

en: Local Documentation
se: Báikkálaš veahkketeavsttat

en: New
se: Ođđa

en: Generating Index
se: Ráhkadeamen indeavssa
