kmimetypefinder - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Root
si: මූලය

en: Places
si: ස්ථාන

en: Wrong request: %1
si: වැරදි ඉල්ලීමක්: %1

en: There are no bookmarks to display yet.
si: පෙන්වීමට තවම පිටු සලකුණු නොමැත.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
si: kio_bookmarks CSS ගොණුව සොයාගත නොහැක. ප්‍රතිදානය අවලස්සන වනු ඇත.
    ඔබේ ස්ථාපනය පරීක්‍ෂා කරන්න.

en: My Bookmarks
si: මගේ පොත්සලකුණු
