kio_sftp - en to si translation catalogue (18 entries)

en: Could not allocate callbacks
si: පසු ඇමතුම් හඳුනාගත නොහැක

en: Could not set log verbosity.
si: වාර්ථා වාග්බාහුල්‍යය සැකසිය නොහැක.

en: SFTP Login
si: SFTP පිවිසුම

en: Use the username input field to answer this question.
si: මෙම ගැටළුවට පිළිතුරු දීමට පරිශීලක නාම ආදාන ක්‍ෂේත්‍රය භාවිත කරන්න.

en: Could not create a new SSH session.
si: නව SSH වාරයක් නිර්මාණය කල නොහැක.

en: Could not set a timeout.
si: කල් ඉකුත්වීමක් සැකසිය නොහැක.

en: Could not set compression.
si: හැකිලවීම සැකසිය නොහැක.

en: Could not set host.
si: ධාරකය සැකසිය නොහැක.

en: Could not set port.
si: පේනුව සැකසිය නොහැක.

en: Could not set username.
si: පරිශීලක නාමය සැකසිය නොහැක.

en: Could not parse the config file.
si: සැකසුම් ගොනුව ලැබිය නොහැක.

en: Authentication failed.
si: අවසරදීම අසාර්ථකයි.

en: Please enter your username and password.
si: කරුණාකර ඔබේ පරිශීලක නාමය හා මුරපදය ඇතුළත් කරන්න.

en: Incorrect username or password
si: වැරදි මුරපදයක් හෝ පරිශීලක නාමයක්

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
si: SFTP අනුපද්ධතිය ඉල්ලාසිටිය නොහැක. සේවාදායකය මත SFTP සක්‍රීයදැයි තහවුරු කරගන්න.

en: Could not initialize the SFTP session.
si: SFTP වාරය ඇරඹිය නොහැක.

en: Successfully connected to %1
si: %1 වෙත සාර්ථකව සබඳවිය

en: Could not change permissions for
    %1
si: %1 සඳහා බලතල වෙනස් කල නොහැක
