kio_bookmarks - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Root
sk: Koreň

en: Places
sk: Miesta

en: Could not find bookmarks config
sk: Konfiguráciu záložiek sa nepodarilo nájsť

en: Could not find bookmarks editor
sk: Nepodarilo sa nájsť editor záložiek

en: Wrong request: %1
sk: Neplatná požiadavka: %1

en: There are no bookmarks to display yet.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne záložky na zobrazenie.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
sk: CSS súbor kio_bookmarks nebol nájdený. Výstup nebude vyzerať pekne.
    Skontrolujte svoju inštaláciu.

en: My Bookmarks
sk: Moje záložky
