kio_fish - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Connecting...
sk: Pripájanie...

en: Initiating protocol...
sk: Iniciovanie protokolu...

en: Local Login
sk: Lokálne prihlásenie

en: SSH Authentication
sk: SSH overenie

[ctx: @action:button]
en: Yes
sk: Áno

[ctx: @action:button]
en: No
sk: Nie

en: Disconnected.
sk: Odpojený.
