kio_thumbnail - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: No MIME Type specified.
sk: Žiadny typ MIME nie je špecifikovaný.

en: No or invalid size specified.
sk: Veľkosť nebola zadaná alebo je neplatná.

en: Cannot create thumbnail for directory
sk: Nedá sa vytvoriť náhľad pre adresár

en: No plugin specified.
sk: Žiadny modul nie je špecifikovaný.

en: Cannot load ThumbCreator %1
sk: Nedá sa načítať ThumbCreator %1

en: Cannot create thumbnail for %1
sk: Nedá sa vytvoriť náhľad pre %1

en: Failed to create a thumbnail.
sk: Vytvorenie náhľadu zlyhalo.

en: Could not write image.
sk: Obrázok sa nedá zapísať.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
sk: Pripojenie zdielaného segmentu pamäte %1 zlyhalo

en: Image is too big for the shared memory segment
sk: Obrázok je príliš veľký pre zdielaný segment pamäte
