kio-extras - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Unhandled AFC error code '%1'
sl: Neobdelana koda napake AFC '%1'

en: Unhandled housearrest error code '%1'
sl: Neobdelana koda napake hišnega pripora '%1'

en: Unhandled instproxy error code '%1'
sl: Neobdelana koda napake posrednika '%1'

en: The device is locked. Please enter the passcode on the device and try again.
sl: Naprava je zaklenjena. Vnesite geselno kodo naprave in poskusite ponovno.

en: You have denied this computer access to the device.
sl: Računalniku ste preprečili dostop do te naprave.

en: You need to allow this computer to access the device. Please accept the prompt on the device and try again.
sl: Morate dovoliti temu računalniku dostop do naprave. Sprejmite poziv naprave in poskusite ponovno.

en: Cannot access the device. Make sure it is unlocked and allows this computer to access it.
sl: Ni mogoče dostopati do naprave. Prepričate se, da je odklenjena in dovoljuje računalniku dostop do nje.

en: Unhandled lockdownd code '%1'
sl: Neobdelana koda zaklepa '%1'

en: Unhandled sbservices code '%1'
sl: Neobdelana koda sbservices '%1'

en: Apple Devices
sl: Applove naprave

[ctx: Link to folder with files stored inside apps]
en: Apps
sl: Aplikacije

[ctx: Placeholder is device name]
en: %1 (Apps)
sl: %1 (Aplikacije)

en: Cannot read without opening file first
sl: Ni mogoče brati, ne da bi datoteko najprej odprl

en: Cannot seek without opening file first
sl: Ni mogoče iskati, ne da bi datoteko najprej odprl

en: Cannot write without opening file first
sl: Ni mogoče pisati, ne da bi datoteko najprej odprl

en: Cannot rename between devices.
sl: Ni mogoče preimenovanje med napravami
