kio_nfs - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Cannot find an NFS version that host '%1' supports
sl: Ni mogoče najti verzije NFS, ki bi ga gostitelj '%1' podpiral

en: The NFS protocol requires a server host name.
sl: NFS protokol zahteva ime strežnika gostitelja.

en: Failed to initialise protocol
sl: Postavljanje začetnih vrednosti protokola ni uspelo

en: RPC error %1, %2
sl: Napaka RPC %1, %2

en: Filename too long
sl: Ime datoteke je predolgo

en: Disk quota exceeded
sl: Prekoračena je količinska omejitev diska

en: NFS error %1, %2
sl: Napaka NFS %1, %2

en: Unknown target
sl: Neznan cilj
