kio_nfs - en to sr@ijekavian translation catalogue (9 entries)

en: %1: Unsupported NFS version
sr@ijekavian: %1: неподржана верзија НФС‑а

en: RPC error %1
sr@ijekavian: РПЦ грешка %1

en: No space left on device
sr@ijekavian: Нема простора на уређају

en: Read only file system
sr@ijekavian: Фајл систем само‑за‑читање

en: Filename too long
sr@ijekavian: Предугачко име фајла

en: Disk quota exceeded
sr@ijekavian: Прекорачена квота диска

en: NFS error %1 - %2
sr@ijekavian: НФС грешка %1 — %2

en: Failed to mount %1
sr@ijekavian: Не могу да монтирам %1

en: Unknown target
sr@ijekavian: Непознат циљ
