kio_bookmarks - en to sr@ijekavianlatin translation catalogue (6 entries)

en: Root
sr@ijekavianlatin: Korijen

en: Places
sr@ijekavianlatin: Mjesta

en: Wrong request: %1
sr@ijekavianlatin: Pogrešan zahtjev: %1

en: There are no bookmarks to display yet.
sr@ijekavianlatin: Još uvijek nema obilježivača za prikaz.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
sr@ijekavianlatin: CSS fajl nije nađen. Izlaz će biti ružan.
    Provjerite instalaciju.

en: My Bookmarks
sr@ijekavianlatin: Moji obeleživači
