kio_fish - en to sr@latin translation catalogue (5 entries)

en: Connecting...
sr@latin: Povezujem se...

en: Initiating protocol...
sr@latin: Pripremam protokol...

en: Local Login
sr@latin: Lokalno prijavljivanje

en: SSH Authentication
sr@latin: SSH autentifikacija

en: Disconnected.
sr@latin: Veza prekinuta.
