kio_sftp - en to sr@latin translation catalogue (31 entries)

en: Incorrect or invalid passphrase
sr@latin: Netačna ili nevažeća lozinka

en: Could not allocate callbacks
sr@latin: Ne mogu da rezervišem kontrapozive.

en: Could not set log verbosity.
sr@latin: Ne mogu da postavim opširnost beleženja.

en: Could not set log userdata.
sr@latin: Ne mogu da postavim korisničke podatke beleženja.

en: Could not set log callback.
sr@latin: Ne mogu da postavim kontrapoziv beleženja.

en: SFTP Login
sr@latin: SFTP prijavljivanje

en: Use the username input field to answer this question.
sr@latin: Na ovo pitanje odgovorite u polju za unos korisničkog imena.

en: Please enter your password.
sr@latin: Unesite lozinku.

en: Site:
sr@latin: Sajt:

en: Could not create a new SSH session.
sr@latin: Ne mogu da napravim novu SSH sesiju.

en: Could not set a timeout.
sr@latin: Ne mogu da postavim prekovreme.

en: Could not set compression.
sr@latin: Ne mogu da postavim kompresiju.

en: Could not set host.
sr@latin: Ne mogu da postavim domaćin.

en: Could not set port.
sr@latin: Ne mogu da postavim port.

en: Could not set username.
sr@latin: Ne mogu da postavim korisničko ime.

en: Could not parse the config file.
sr@latin: Ne mogu da raščlanim postavni fajl.

en: Opening SFTP connection to host %1:%2
sr@latin: Otvaram SFTP vezu ka domaćinu %1:%2

en: Could not create hash from server public key
sr@latin: Ne mogu da napravim disperziju javnog ključa servera

en: Warning: Cannot verify host's identity.
sr@latin: Upozorenje: Ne mogu da proverim indentitet domaćina.

en: Authentication failed.
sr@latin: Autentifikacija nije uspela.

en: Authentication failed. The server didn't send any authentication methods
sr@latin: Autentifikacija nije uspela. Server nije poslao nijedan metod autentifikacije.

en: Please enter your username and password.
sr@latin: Unesite svoje korisničko ime i lozinku.

en: Incorrect username or password
sr@latin: Pogrešno korisničko ime ili lozinka

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
sr@latin: Ne mogu da zatražim SFTP podsistem. Postarajte se da je SFTP uključen na serveru.

en: Could not initialize the SFTP session.
sr@latin: Ne mogu da pripremim SFTP sesiju.

en: Successfully connected to %1
sr@latin: Uspešno uspostavljena veza sa %1

en: The host key for this server was not found, but another type of key exists.
    An attacker might change the default server key to confuse your client into thinking the key does not exist.
    Please contact your system administrator.
    %1
sr@latin: Ključ domaćina za ovaj server nije nađen, ali postoji drugi tip ključa.
    Napadač bi mogao da promeni podrazumevani ključ servera tako da vaš klijent pomisli da ključ ne postoji.
    Obratite se sistem-administratoru.
    %1

en: The host key for the server %1 has changed.
    This could either mean that DNS SPOOFING is happening or the IP address for the host and its host key have changed at the same time.
    The fingerprint for the key sent by the remote host is:
     %2
    Please contact your system administrator.
    %3
sr@latin: Ključ domaćina za server %1 izmenjen je.
    Ovo znači da je ili došlo do DNS varke, ili su i IP adresa i ključ domaćina istovremeno promenjeni.
    Udaljeni domaćin šalje ključ sa otiskom:
    %2
    Obratite se sistem-administratoru.
    %3

en: The authenticity of host %1 cannot be established.
    The key fingerprint is: %2
    Are you sure you want to continue connecting?
sr@latin: Autentičnost domaćina %1 ne može da se uspostavi.
    Otisak ključa je: %2
    Želite li zaista da nastavite s povezivanjem?

en: Could not change permissions for
    %1
sr@latin: Ne mogu da promenim dozvole za
    %1

en: Could not read link: %1
sr@latin: Ne mogu da čitam vezu: %1
