kio_bookmarks - en to tg translation catalogue (5 entries)

en: Places
tg: Ҷойҳо

en: Wrong request: %1
tg: Дархости нодуруст: %1

en: There are no bookmarks to display yet.
tg: Ягон замима мавҷуд нест.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
tg: Файли kio_bookmarks CSS ёфт нашуд. Намоиш нодуруст мешавад.
    Сабтро тафтиш кунед.

en: My Bookmarks
tg: Хатчӯбҳои ман
