kio_smb - en to tg translation catalogue (6 entries)

en: Please enter authentication information for:
    Server = %1
    Share = %2
tg: Марҳамат карда маълумоти аслшиносиро барои:
    Хидматрасон = %1
    Таҳсил кардан = %2 ворид намоед

en: %1:
    Unknown file type, neither directory or file.
tg: %1:
    Файли номаълум, на раҳнамо не файл.

en: No media in device for %1
tg: Ягон медиа дар дастгоҳ барои %1 ёфт нашуд

en: Could not connect to host for %1
tg: Барои %1 пайваст карда намешавад

en: Share could not be found on given server
tg: Тақсимот дар хидматрасони додашуда пайдо карда намешавад

en: 
    Make sure that the samba package is installed properly on your system.
tg: 
    Боварӣ ҳосил кунед, ки бастаи барномаи samba мувофиқан дар низоми шумо коргузорӣ шудааст.
