kio_man - en to tg translation catalogue (15 entries)

en: User Commands
tg: Фармонҳои истифодакунанда

en: System Calls
tg: Сигналҳои Система

en: Subroutines
tg: Зербарномаҳо

en: Perl Modules
tg: Модулҳои Перл (Perl)

en: Network Functions
tg: Вазифаҳои Шабакавӣ

en: Devices
tg: Сохтмонҳо

en: File Formats
tg: Андозаҳои Файл

en: Games
tg: Бозиҳо

en: Miscellaneous
tg: Гуногун

en: System Administration
tg: Мудири Система

en: Kernel
tg: Кернел

en: Local Documentation
tg: Ҳуҷҷатҳои локалӣ

en: New
tg: Нав

en: Section %1
tg: Қисми %1

en: Generating Index
tg: Тавлиди Нишондиҳанда
