kio_bookmarks - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Root
th: โฟลเดอร์ราก

en: Places
th: ที่หลัก ๆ

en: Wrong request: %1
th: ร้องขอผิด: %1

en: There are no bookmarks to display yet.
th: ยังไม่มีคั่นหน้าใด ๆ ที่จะแสดง

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
th: ไม่พบแฟ้ม CSS ของ kio_bookmarks ดังนั้นผลลัพธ์อาจจะดูน่าเกลียด
    โปรดตรวจสอบการติดตั้งของคุณ

en: My Bookmarks
th: คั่นหน้าของฉัน
