kio_bookmarks - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Root
tr: Kök

en: Places
tr: Yerler

en: Could not find bookmarks config
tr: Yer imleri yapılandırması bulunamadı

en: Could not find bookmarks editor
tr: Yer imleri düzenleyicisi bulunamadı

en: Wrong request: %1
tr: Hatalı istek: %1

en: There are no bookmarks to display yet.
tr: Henüz gösterilecek bir yer imi yok.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
tr: kio_bookmarks CSS dosyası bulunamadı. Çıktı çirkin görünecektir.
    Kurulumunuzu denetleyin.

en: My Bookmarks
tr: Yer İmlerim
