kio_nfs - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Cannot find an NFS version that host '%1' supports
tr: '%1' ana makinesinin desteklediği bir NFS sürümü bulunamıyor

en: The NFS protocol requires a server host name.
tr: NFS protokolü bir sunucu ana makine adı gerektiriyor.

en: Failed to initialise protocol
tr: Protokol ilklendirilemedi

en: RPC error %1, %2
tr: RPC hatası %1, %2

en: Filename too long
tr: Dosya adı pek uzun

en: Disk quota exceeded
tr: Disk kotası aşıldı

en: NFS error %1, %2
tr: NFS hatası %1, %2

en: Unknown target
tr: Bilinmeyen hedef
