kio_thumbnail - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: No MIME Type specified.
tr: MIME Türü belirtilmedi.

en: No or invalid size specified.
tr: Boyut belirtilmedi ya da geçersiz.

en: Cannot create thumbnail for directory
tr: Dizin için küçük görsel oluşturulamadı

en: No plugin specified.
tr: Eklenti belirtilmedi.

en: Cannot load ThumbCreator %1
tr: ThumbCreator %1 yüklenemedi

en: Cannot create thumbnail for %1
tr: %1 için küçük görsel oluşturulamadı

en: Failed to create a thumbnail.
tr: Küçük görsel oluşturma işlemi başarısız oldu.

en: Could not write image.
tr: Görsel yazılamadı.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
tr: Paylaşılan bellek bölütü %1 iliştirilemedi

en: Image is too big for the shared memory segment
tr: Görsel, paylaşılan bellek bölütü için pek büyük
