kio_man - en to tr translation catalogue (30 entries)

[ctx: @info]
en: No man page matching <resource>%1</resource> could be found.<nl/><nl/>Check that you have not mistyped the name of the page, and note that man page names are case sensitive.<nl/><nl/>If the name is correct, then you may need to extend the search path for man pages, either using the <envar>MANPATH</envar> environment variable or a configuration file in the <filename>/etc</filename> directory.
tr: <resource>%1</resource> ile eşleşen man sayfası bulunamadı.<nl/><nl/>Sayfanın adını doğru yazdığınızdan emin olun (man sayfası adları harfe duyarlıdır).<nl/><nl/>Ad doğruysa man sayfalarının arama yolunu genişletmeniz gerekebilir; bunun için <envar>MANPATH</envar> çevre değişkenini veya <filename>/etc</filename> dizinindeki bir yapılandırma dosyasını kullanın.

[ctx: @info]
en: The specified man page references another page <filename>%1</filename>,<nl/>but the referenced page <filename>%2</filename> could not be found.
tr: Belirtilen man sayfası başka sayfaya <filename>%1</filename> başvuruyor;<nl/> ancak başvurulan <filename>%2</filename> sayfası bulunamadı.

[ctx: @info]
en: The man page <filename>%1</filename> could not be read.
tr: <filename>%1</filename> man sayfası okunamadı.

[ctx: @info]
en: The man page <filename>%1</filename> could not be converted.
tr: <filename>%1</filename> man sayfası dönüştürülemedi.

en: Manual Page Viewer Error
tr: Kılavuz Sayfası Görüntüleyicisi Hatası

en: There is more than one matching man page:
tr: Eşleşen birden çok man sayfası var:

en: Multiple Manual Pages
tr: Çoklu Kılavuz Sayfaları

en: Note: if you read a man page in your language, be aware it can contain some mistakes or be obsolete. In case of doubt, you should have a look at the English version.
tr: Not. Kendi dilinizde bir man sayfası okuyorsanız bazı yanlışlıklar veya eski kalmış metinler içerebileceğini unutmayın. Böyle bir durumdan şüphelenirseniz İngilizce sürümüne bakmalısınız.

en: Header Files
tr: Üstbilgi Dosyaları

en: Header Files (POSIX)
tr: Üstbilgi Dosyaları (POSIX)

en: User Commands
tr: Kullanıcı Komutları

en: User Commands (POSIX)
tr: Kullanıcı Komutları (POSIX)

en: System Calls
tr: Sistem Çağrıları

en: Subroutines
tr: Alt Yordamlar

en: Perl Modules
tr: Perl Modülleri

en: Network Functions
tr: Ağ Fonksiyonları

en: Devices
tr: Aygıt Sürücüleri

en: File Formats
tr: Dosya Biçimleri

en: Games
tr: Oyunlar

en: Miscellaneous
tr: Diğer

en: System Administration
tr: Sistem Yöneticisi

en: Kernel
tr: Çekirdek

en: Local Documentation
tr: Yerel Belge

en: New
tr: Yeni

en: Main Manual Page Index
tr: Ana Kılavuz Sayfası Dizini

en: Section %1
tr: Bölüm %1

en: Index for section %1: %2
tr: %1. bölüm için dizin: %2

en: Manual Page Index
tr: Kılavuz Sayfası Dizini

en: Generating Index
tr: Dizin Oluşturuluyor

[ctx: @info]
en: Could not find the <command>%1</command> program on your system. Please install it if necessary, and ensure that it can be found using the environment variable <envar>PATH</envar>.
tr: Sisteminizde <command>%1</command> programı bulunamadı. Lütfen gerekliyse kurun ve <envar>PATH</envar> çevre değişkeni tarafından bulunabildiğinden emin olun.
