kio_fish - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Connecting...
ug: باغلىنىۋاتىدۇ…

en: Initiating protocol...
ug: كېلىشىمنى دەسلەپلەشتۈرۈۋاتىدۇ…

en: Local Login
ug: يەرلىك كىرىش

en: SSH Authentication
ug: س س خ (SSH) كىملىك دەلىللەش

en: Disconnected.
ug: ئۈزۈلدى.
