kio5_bookmarks - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Root
uk: Корінь

en: Places
uk: Місця

en: Could not find bookmarks config
uk: Не вдалося знайти налаштування закладок

en: Could not find bookmarks editor
uk: Не вдалося знайти редактор закладок

en: Wrong request: %1
uk: Помилковий запит: %1

en: There are no bookmarks to display yet.
uk: Закладок ще немає, — немає чого показувати.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
uk: Файл CSS kio_bookmarks не знайдено. Вивід виглядатиме жахливо.
    Перевірте, чи встановлено відповідні компоненти.

en: My Bookmarks
uk: Мої закладки
