kio5_fish - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Connecting...
uk: Встановлення з’єднання...

en: Initiating protocol...
uk: Ініціалізація протоколу...

en: Local Login
uk: Локальна реєстрація

en: SSH Authentication
uk: Розпізнавання за допомогою SSH

[ctx: @action:button]
en: Yes
uk: Так

[ctx: @action:button]
en: No
uk: Ні

en: Disconnected.
uk: Роз'єднано.
