kio5_nfs - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Cannot find an NFS version that host '%1' supports
uk: Не вдалося знайти версію NFS, підтримку якої передбачено на вузлі «%1»

en: The NFS protocol requires a server host name.
uk: Для протоколу NFS слід вказати назву вузла сервера.

en: Failed to initialise protocol
uk: Не вдалося ініціалізувати протокол

en: RPC error %1, %2
uk: Помилка RPC %1, %2

en: Filename too long
uk: Задовга назва файла

en: Disk quota exceeded
uk: Перевищено квоту диска

en: NFS error %1, %2
uk: Помилка NFS %1, %2

en: Unknown target
uk: Невідоме призначення
