kio5_sftp - en to uk translation catalogue (37 entries)

en: Incorrect or invalid passphrase
uk: Помилковий або некоректний пароль

en: Could not allocate callbacks
uk: Не вдалося розмістити зворотні виклики

en: Could not set log verbosity.
uk: Не вдалося встановити рівень докладності журналу.

en: Could not set log userdata.
uk: Не вдалося встановити дані щодо користувача журналу.

en: Could not set log callback.
uk: Не вдалося встановити зворотний виклик журналу.

en: SFTP Login
uk: Вхід до SFTP

en: Use the username input field to answer this question.
uk: Скористайтеся полем імені користувача для відповіді на це питання.

en: Please enter your password.
uk: Будь ласка, введіть ваш пароль.

en: Site:
uk: Сайт:

[ctx: error message. %1 is a path, %2 is a numeric error code]
en: Could not read link: %1 [%2]
uk: Не вдалося прочитати посилання: %1 [%2]

en: Could not create a new SSH session.
uk: Не вдалося створити сеанс SSH.

en: Could not set a timeout.
uk: Не вдалося встановити час очікування.

en: Could not disable Nagle's Algorithm.
uk: Не вдалося вимкнути алгоритм Негла.

en: Could not set compression.
uk: Не вдалося встановити режим стискання.

en: Could not set host.
uk: Не вдалося встановити назву вузла.

en: Could not set port.
uk: Не вдалося встановити номер порту.

en: Could not set username.
uk: Не вдалося встановити ім’я користувача.

en: Could not parse the config file.
uk: Не вдалося обробити файл налаштувань.

en: Opening SFTP connection to host %1:%2
uk: Відкриття SFTP-з’єднання з вузлом %1:%2

en: Could not get server public key type name
uk: Не вдалося отримати назву типу відкритого ключа сервера

en: Could not create hash from server public key
uk: Не вдалося створити хеш на основі відкритого ключа сервера

en: Could not create fingerprint for server public key
uk: Не вдалося створити відбиток для відкритого ключа сервера

en: An %1 host key for this server was not found, but another type of key exists.
    An attacker might change the default server key to confuse your client into thinking the key does not exist.
    Please contact your system administrator.
    %2
uk: Не вдалося знайти ключ вузла %1, але існує інший тип ключа.
    Зловмисник міг змінити типовий ключ сервера, щоб ваш клієнт помилково вважав, що ключа не існує.
    Будь ласка, зв’яжіться з адміністратором вашої системи.
    %2

[ctx: @title:window]
en: Host Identity Change
uk: Зміна профілю вузла

[ctx: @info]
en: <para>The host key for the server <emphasis>%1</emphasis> has changed.</para><para>This could either mean that DNS spoofing is happening or the IP address for the host and its host key have changed at the same time.</para><para>The %2 key fingerprint sent by the remote host is:<bcode>%3</bcode>Are you sure you want to continue connecting?</para>
uk: <para>Ключ вузла сервера <emphasis>%1</emphasis> було змінено.</para><para>Це може означати, що було вдало проведено атаку DNS SPOOFING або що було одночасно змінено IP-адресу вузла і його ключ вузла.</para><para>Відбиток цього ключа %2, надісланий віддаленим вузлом:<bcode>%3</bcode>Ви справді хочете продовжити процедуру встановлення з'єднання?</para>

[ctx: @title:window]
en: Host Verification Failure
uk: Помилка під час спроби перевірити вузол

[ctx: @info]
en: <para>The authenticity of host <emphasis>%1</emphasis> cannot be established.</para><para>The %2 key fingerprint is:<bcode>%3</bcode>Are you sure you want to continue connecting?</para>
uk: <para>Не вдалося встановити автентичність вузла <emphasis>%1</emphasis>.</para><para>Відбиток ключа %2:<bcode>%3</bcode>Ви впевнені, що хочете продовжити процедуру встановлення з'єднання?</para>

[ctx: @action:button]
en: Connect Anyway
uk: З'єднатися попри все

en: Authentication failed.
uk: Спроба розпізнавання зазнала невдачі.

en: Authentication failed. The server didn't send any authentication methods
uk: Помилка розпізнавання. Сервером не надіслано жодних даних щодо способів розпізнавання.

en: Please enter your username and password.
uk: Будь ласка, введіть ім'я користувача та пароль.

en: Incorrect username or password
uk: Неправильні ім'я користувача або пароль

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
uk: Не вдалося надіслати запит до підсистеми SFTP. Переконайтеся, що на сервері увімкнено SFTP.

en: Could not initialize the SFTP session.
uk: Не вдалося ініціалізувати сеанс SFTP.

en: Successfully connected to %1
uk: Успішно встановлено з'єднання до %1

en: Invalid sftp context
uk: Некоректний контекст sftp

en: Could not change permissions for
    %1
uk: Не вдалося змінити права доступу до
    %1
