kio5_man - en to uk translation catalogue (30 entries)

[ctx: @info]
en: No man page matching <resource>%1</resource> could be found.<nl/><nl/>Check that you have not mistyped the name of the page, and note that man page names are case sensitive.<nl/><nl/>If the name is correct, then you may need to extend the search path for man pages, either using the <envar>MANPATH</envar> environment variable or a configuration file in the <filename>/etc</filename> directory.
uk: Не знайдено сторінки підручника, що відповідає <resource>%1</resource>.<nl/><nl/>Перевірте чи назву сторінки введено правильно. Будьте уважні, слід відрізняти малі на великі літери у назві!<nl/><nl/>Якщо все виглядає правильно, можливо, потрібно розширити шлях для пошуку або за допомогою змінної середовища <envar>MANPATH</envar>, або за допомогою відповідного файла налаштувань у каталозі <filename>/etc</filename>.

[ctx: @info]
en: The specified man page references another page <filename>%1</filename>,<nl/>but the referenced page <filename>%2</filename> could not be found.
uk: Вказана сторінка підручника посилається на іншу сторінку <filename>%1</filename>,<nl/>але програмі не вдалося знайти сторінку <filename>%2</filename>, на яку посилаються.

[ctx: @info]
en: The man page <filename>%1</filename> could not be read.
uk: Не вдалося прочитати сторінку підручника (man) <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: The man page <filename>%1</filename> could not be converted.
uk: Не вдалося перетворити сторінку підручника (man) <filename>%1</filename>.

en: Manual Page Viewer Error
uk: Помилка засобу перегляду сторінок підручника

en: There is more than one matching man page:
uk: Підходить одразу декілька сторінок:

en: Multiple Manual Pages
uk: Декілька сторінок підручника

en: Note: if you read a man page in your language, be aware it can contain some mistakes or be obsolete. In case of doubt, you should have a look at the English version.
uk: Примітка: якщо ви читаєте перекладену сторінку довідки, пам'ятайте, що вона може містити помилки або бути застарілою. Якщо є сумніви, перегляньте англійську версію.

en: Header Files
uk: Файли заголовків

en: Header Files (POSIX)
uk: Файл заголовків (POSIX)

en: User Commands
uk: Команди користувача

en: User Commands (POSIX)
uk: Команди користувача (POSIX)

en: System Calls
uk: Системні виклики

en: Subroutines
uk: Підпрограми

en: Perl Modules
uk: Модулі Perl

en: Network Functions
uk: Функції мережі

en: Devices
uk: Пристрої

en: File Formats
uk: Формати файлів

en: Games
uk: Ігри

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: System Administration
uk: Керування системою

en: Kernel
uk: Ядро

en: Local Documentation
uk: Локальна документація

en: New
uk: Створити

en: Main Manual Page Index
uk: Основний покажчик сторінок підручника

en: Section %1
uk: Розділ %1

en: Index for section %1: %2
uk: Індекс розділу %1: %2

en: Manual Page Index
uk: Покажчик сторінок підручника

en: Generating Index
uk: Створюю індекс

[ctx: @info]
en: Could not find the <command>%1</command> program on your system. Please install it if necessary, and ensure that it can be found using the environment variable <envar>PATH</envar>.
uk: Не вдалося знайти програму <command>%1</command> у вашій системі. Будь ласка, встановіть її, якщо потрібно, та перевірте, чи адреса каталогу, де вона зберігається, є частиною значення змінної середовища <envar>PATH</envar>.
