kio_sftp - en to uz translation catalogue (5 entries)

en: SFTP Login
uz: SFTP kirish

en: Authentication failed.
uz: Tasdiqlash muvaffaqiyatsiz tugadi.

en: Please enter your username and password.
uz: Iltimos foydalanuvchi ismingiz bilan maxfiy soʻzingizni kiriting.

en: Incorrect username or password
uz: Foydalanuvchining ismi yoki maxfiy soʻzi notoʻgʻri

en: Successfully connected to %1
uz: %1 bilan aloqa muvaffaqiyatli oʻrnatildi
