kio_man - en to uz@cyrillic translation catalogue (12 entries)

en: User Commands
uz@cyrillic: Фойдаланувчи буйруқлари

en: System Calls
uz@cyrillic: Тизим чақирувлари

en: Perl Modules
uz@cyrillic: Perl модуллари

en: Network Functions
uz@cyrillic: Тармоқ функциялари

en: Devices
uz@cyrillic: Ускуналар

en: File Formats
uz@cyrillic: Файл форматлари

en: Games
uz@cyrillic: Ўйинлар

en: System Administration
uz@cyrillic: Тизимни бошқариш

en: Kernel
uz@cyrillic: Кернел

en: Local Documentation
uz@cyrillic: Шу компьютердаги кўлланмалар

en: New
uz@cyrillic: Янги

en: Generating Index
uz@cyrillic: Индекс яратилмоқда
