kio_thumbnail - en to uz@cyrillic translation catalogue (9 entries)

en: No MIME Type specified.
uz@cyrillic: Ҳеч қандай MIME тури кўрсатилмаган.

en: No or invalid size specified.
uz@cyrillic: Ўлчам кўрсатилмаган ёки нотўғри.

en: No plugin specified.
uz@cyrillic: Ҳеч қандай плагин кўрсатилмаган.

en: Cannot load ThumbCreator %1
uz@cyrillic: Миниатюрани яратувчини (%1) юклаб бўлмади

en: Cannot create thumbnail for %1
uz@cyrillic: %1 учун миниатюрани яратиб бўлмади

en: Failed to create a thumbnail.
uz@cyrillic: Миниатюрани яратиш муваффақиятсиз тугади.

en: Could not write image.
uz@cyrillic: Расмни ёзиб бўлмади.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
uz@cyrillic: %1 бўлишилган хотира қисмига боғланиб бўлмади

en: Image is too big for the shared memory segment
uz@cyrillic: Расм хотира учун жуда катта.
