kio_sftp - en to uz@cyrillic translation catalogue (5 entries)

en: SFTP Login
uz@cyrillic: SFTP кириш

en: Authentication failed.
uz@cyrillic: Тасдиқлаш муваффақиятсиз тугади.

en: Please enter your username and password.
uz@cyrillic: Илтимос фойдаланувчи исмингиз билан махфий сўзингизни киритинг.

en: Incorrect username or password
uz@cyrillic: Фойдаланувчининг исми ёки махфий сўзи нотўғри

en: Successfully connected to %1
uz@cyrillic: %1 билан алоқа муваффақиятли ўрнатилди
