kio5_gdrive - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: New Online Account
sk: Nový online účet

[ctx: @info]
en: You can now manage the Google Drive files of your <emphasis strong='true'>%1</emphasis> account.
sk: Teraz môžete spravovať súbory disku Google vo vašom <emphasis strong='true'>%1</emphasis> účte.

en: Open
sk: Otvoriť

en: Select an account:
sk: Vybrať účet:

en: No account configured
sk: Nie sú nastavené žiadne účty

en: Configure Accounts
sk: Nastaviť účty

en: Upload to folder:
sk: Nahrať do priečinku:

en: Copy URL to clipboard
sk: Skopírovať URL do schránky

en: Open in browser
sk: Otvoriť v prehliadači

[ctx: login in a new google account]
en: New account
sk: Nový účet

en: There are no Google Drive accounts enabled. Please add at least one.
sk: Nie sú povolené žiadne účty disku Google. Prosím, pridajte aspoň jeden.

en: Shared Drives
sk: Zdieľané jednotky

en: %1 isn't a known GDrive account
sk: %1 nie je známe a konto GDrive

en: Can't delete Shared Drives root.
sk: Nedá sa odstrániť koreňový priečinok zdieľaných jednotiek.
