kio5_gdrive - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: New Online Account
uk: Новий обліковий запис

[ctx: @info]
en: You can now manage the Google Drive files of your <emphasis strong='true'>%1</emphasis> account.
uk: Тепер ви можете керувати файлами Диска Google з вашого облікового запису <emphasis strong='true'>%1</emphasis>.

en: Open
uk: Відкрити

en: Select an account:
uk: Виберіть обліковий запис:

en: No account configured
uk: Не налаштовано жодного облікового запису

en: Configure Accounts
uk: Налаштувати облікові записи

en: Upload to folder:
uk: Тека вивантаження:

en: Google Drive
uk: Диск Google

en: Copy URL to clipboard
uk: Скопіювати адресу до буфера

en: Open in browser
uk: Відкрити у переглядачі

en: G&oogle Drive
uk: Д&иск Google

[ctx: login in a new google account]
en: New account
uk: Новий обліковий запис

[ctx: folder containing gdrive files shared with me]
en: Shared With Me
uk: Оприлюднене для вас

en: There are no Google Drive accounts enabled. Please add at least one.
uk: Не увімкнено жодного облікового запису Google Диск. Будь ласка, додайте принаймні один такий обліковий запис.

en: Shared Drives
uk: Спільні диски

en: %1 isn't a known GDrive account
uk: %1 не є відомим обліковим записом Google Диск

en: Expired or missing access tokens for account %1
uk: Прострочені або не вказані жетони доступу для облікового запису %1

en: Can't delete Shared Drives root.
uk: Неможливо вилучити кореневу теку спільних дисків.
