kio_gopher - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Connecting to %1...
bg: Свързване с %1...

en: %1 contacted. Retrieving data...
bg: Установена е връзка с %1. Получаване на данни...

en: Retrieved %1 bytes from %2...
bg: Получени са %1 байта от %2...

en: Enter a search term:
bg: Въведете израз за търсене:

[ctx: Text on a search button, like at a search engine]
en: Search
bg: Търсене
