kio_gopher - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Connecting to %1...
da: Forbinder til %1...

en: %1 contacted. Retrieving data...
da: %1 kontaktet. Modtager data...

en: Retrieved %1 bytes from %2...
da: Modtog %1 byte fra %2...

en: Enter a search term:
da: Indtast et søgeled:

[ctx: Text on a search button, like at a search engine]
en: Search
da: Søg
