kio_gopher - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Connecting to %1...
el: Σύνδεση με %1...

en: %1 contacted. Retrieving data...
el: Συνδέθηκε με %1. Λήψη δεδομένων...

en: Retrieved %1 bytes from %2...
el: Ανακτήθηκαν %1 bytes από το %2...

en: Enter a search term:
el: Εισάγετε έναν όρο αναζήτησης:

[ctx: Text on a search button, like at a search engine]
en: Search
el: Αναζήτηση
