kio_gopher - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Connecting to %1...
et: Ühendumine serverisse %1...

en: %1 contacted. Retrieving data...
et: Loodi kontakt serveriga %1. Andmete hankimine...

en: Retrieved %1 bytes from %2...
et: Saadi %1 baiti %2-st...

en: Enter a search term:
et: Otsitav mõiste:

[ctx: Text on a search button, like at a search engine]
en: Search
et: Otsi
