kio_gopher - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Connecting to %1...
fi: Yhdistetään kohteeseen %1…

en: %1 contacted. Retrieving data...
fi: %1 yhteyttä syntynyt. Haetaan tietoja…

en: Retrieved %1 bytes from %2...
fi: Haettu %1 tavua kohteesta %2…

en: Enter a search term:
fi: Kirjoita etsintätermi:

[ctx: Text on a search button, like at a search engine]
en: Search
fi: Etsintä
