kio_gopher - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Connecting to %1...
fr: Connexion à %1 en cours...

en: %1 contacted. Retrieving data...
fr: %1 contacté. Réception des données...

en: Retrieved %1 bytes from %2...
fr: %1 octets reçus de %2...

en: Enter a search term:
fr: Saisissez un terme à rechercher :

[ctx: Text on a search button, like at a search engine]
en: Search
fr: Chercher
